Перша в Україні
Таблетка
природного походження
1 таблетка
захист від бліх
на місяць
від бліх
для котів і собак

spinosad

Безпечно
Підтверджено лабораторними дослідами та дослідженнями
Натурально
Діюча речовина повністю природного походження
Просто
Покладіть таблетку в миску з їжею для Вашого улюбленця
Швидко
Всього 30 хвилин і таблетка починає діяти

Як працює Spinosad

Діюча речовина

Спіносад — це речовина природного походження, отримана з ґрунтових мікроскопічних бактерій. Вона впливає на нервову систему бліх та інших ектопаразитів.

Spinosad захищає від

Бліх
Волосоїдів
Вошей
Личинок бліх
20+
Інших видів

Дозування

Для малюків
1,3 - 1,9 кг
1,9 - 2,5 кг
Захистити улюбленця Купити
Для середніх
2,5 - 3,8 кг
3,8 - 5 кг
Захистити улюбленця Купити
Для великих
5 - 10 кг
Захистити улюбленця Купити
Для богатирів
10 - 20 кг
Захистити улюбленця Купити
Для великанiв
20 - 50 кг
Захистити улюбленця Купити

Експертна думка про SUPERIUM Spinosad

Відгуки

Документи

Поширені запитання

Мій кіт мешкає тільки вдома і не виходить на вулицю. Навіщо його захищати від бліх?

Мало хто замислюється над тим фактом, що майже 95% усіх ектопаразитів (у переважній більшості бліх) знаходяться на вулиці. У під'їзди багатоповерхівок вони потрапляють з підвалу. А до житлового приміщення їх частіше за все приносять люди за допомогою взуття та одягу. Тут паразити й знаходять свою жертву — чотирилапого улюбленця, якому навіть не довелося виходити на прогулянку. Ектопаразити небезпечні тим, що переносять різноманітні хвороби. Щоб запобігти подальшому їх розповсюдженню необхідно забезпечити улюбленця постійним захистом на цілий рік. Таблетки SUPERIUM Spinosad допоможуть власникам домашніх тварин успішно впоратися з цією проблемою!

У мене є маленький цуцик і кошеня. Чи можна їм дати таблетку SUPERIUM Spinosad?

Усі відомі препарати-аналоги синтезовані хімічно, тому вони мають агресивну дію на організм тварин. Їх не дозволяється використовувати для таких маленьких улюбленців, як коти. SUPERIUM Spinosad можна приймати внутрішньо котам і собакам, на відміну від інших засобів, оскільки діюча речовина SUPERIUM Spinosad має природне походження та є повністю безпечною для маленьких тварин, що підтверджено низкою дослідів. Але, звертаємо вашу увагу, що застосовувати препарат для цуценят та кошенят вагою менше 1,3 кг та віком до 4-х місяців протипоказано.

Чи потрібно використовувати шампуні, краплі або спрей разом із таблетками при лікуванні від бліх?

Однієї таблетки буде достатньо для повноцінного знищення бліх та захисту від них протягом 30 днів. Ми радимо не користуватися додатковими засобами, оскільки вони є небезпечними для тварин, коли потрапляють на слизові оболонки (очі, язик).

Чи можна SUPERIUM Spinosad використовувати з іншими засобами від кліщів та інших паразитів? Які є протипоказання?

SUPERIUM Spinosad можна використовувати з різноманітними спреями, краплями чи нашийниками для захисту від бліх або інших ектопаразитів. Таблетку не рекомендовано приймати тільки з деякими окремими лікарськими засобами, які вказані в інструкції.

Чим SUPERIUM Spinosad відрізняється від інших засобів захисту від бліх для котів та собак?

Усі відомі препарати-аналоги синтезовані хімічно, тому їх не дозволяється використовувати для таких маленьких улюбленців, як коти. Це дуже небезпечно для їхнього здоров'я! SUPERIUM Spinosad можна приймати внутрішньо котам і собакам, на відміну від інших препаратів, оскільки діюча речовина SUPERIUM Spinosad є повністю природною, тому не впливає на здоров'я маленьких улюбленців.

Як таблетка може бути безпечною, якщо вона потрапляє до організму і потім вбиває бліх ззовні?

По-перше, препарат природного походження. До складу таблетки входять: природна діюча речовина Спіносад, сорбенти (допомагають вивести токсини паразитів) і спеціальний розчинник (для швидкого розповсюдження речовини по організму). По-друге, вже через 7 діб діюча речовина залишається тільки в жирових клітинах біля поверхні шкіри, звідки продовжує діяти на бліх протягом 23 днів і поступово виводиться. Після цього можна абсолютно безпечно приймати наступну таблетку для постійного захисту та профілактики.

Як правильно розрахувати дозування для мого улюбленця?

Для того, щоб правильно розрахувати дозування таблеток SUPERIUM Spinosad, необхідно точно виміряти масу тіла улюбленця. Після цього слід придбати ту таблетку, на пакованні якої вказаний інтервалом маси тіла, у який входить значення маси тіла вашого виховання. Перед застосуванням потрібно уважно вивчити інструкцію. Саме у ній детально розписане дозування. Зверніть увагу, що дозування для котів та собак однакової маси тіла може відрізнятися, а у деяких випадках рекомендовано вживати лише 1/2 таблетки.

Через який час дозволяється купати улюбленця після прийняття таблетки SUPERIUM Spinosad ?

Відразу після прийняття таблетки SUPERIUM Spinosad вихованця можна купати, грати з ним та гладити його.

Улюбленець не хоче їсти таблетку, що робити?

Для того, щоб вихованець швидше прийняв таблетку SUPERIUM Spinosad, спробуйте роздрібнити її та додати в його їжу.

Улюбленець блює після прийняття таблетки, що робити?

Так проявляється індивідуальна чутливість організму до препарату чи до одного з його компонентів. Це можливо при прийнятті будь-якого препарату, будь-якою твариною чи людиною. Радимо допомогти промиванням шлунка, часто напувати або давати антигістамінні препарати. У разі погіршення стану – звернутися до ветеринара.

В улюбленця порушилась координація рухів після прийняття таблетки, що робити?

Симптоми атаксії (дезорієнтація у просторі, слабкість у кінцівках) можливі. Вони проявляються у випадках, коли не було дотримано дозування або в улюбленця є індивідуальна чутливість до деяких компонентів. Це можливо при прийнятті будь-якого препарату, будь-якою твариною чи людиною. Радимо допомогти промиванням шлунка, часто напувати або давати антигістамінні препарати. Симптоми проходять під час засвоєння організмом препарату (від 3 до 10 годин). На цей час контролюйте свого чотирилапого та при необхідності проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем.

Стати оптовим партнером
Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.
Надійно
Для наших партнерів ми пропонуємо спеціальні умови співпраці та забезпечуємо супровід при формуванні замовленні
Вигідно
Співпрацюючи з нами Ви зможете придбати товар за вигідними цінами від виробника та отримати додаткові знижки (відповідно до величини замовлення)
Підтримка
Також ми надаємо безкоштовне торгове обладнання для продукції, рекомендації з викладки товару та рекламну підтримку
Ваше повідомлення відправлено
Ми відповімо вам протягом короткого часу, а поки ви можите створити унікальний образ для вашого улюбленця. Ви можете розповісти про нас в соціальних мережах.
Створи унікальний образ свого улюбленця
Я дозволяю сайту SUPERIUM використовувати файли cookie
Погоджуюсь
Є ветеринарним препаратом. Уважно ознайомтесь з інструкцією перед використанням